PROJE HABERLERİ

Yaratıcı Endüstriler Uluslararası Tasarım

Planladığımız eğitim organizasyonlarından birinden daha sizleri faydalandırmak istiyoruz.

Sosyal Girişimcilik Projemiz eğitimleri bitmiş ancak bizden eğitim alanlara ve bir vesileyle eğitim alamayan başvuru sahiplerinin diğer projelerimizden yararlanması için daha neler yapabilirizden yola çıkarak planladığımız eğitim organizasyonlarından birinden daha sizleri faydalandırmak istiyoruz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Liderliğinde ortak olarak yürütttüğümüz Yaratıcı Endüstriler Uygulama ve Araştırma Merkezi Projesi kapsamında bir çok katılımcıya hayat boyu yararlı olacak bir takım destekleyici farkındalık ve uygulama eğitimleri daha aldırmak istiyoruz. Aşağıdaki eğitim başlıklarından istediklerinize katılım sağlayabilirsiniz.

Bu yazı da verimli geçirelim diyenlerle 10-30 Temmuz 2016 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve tasarım Fakültesinde (Davutpaşa Yerleşkesi) verilecek eğitimlere katılabilirsiniz.

Eğitimler 3-5 saatlik eğitimlerden oluşacaktır. Eğitim konusunda program değişikliği olursa size ayrıca bilgi verilecektir. Ufuk açıcı ve farkındalık amaçlı eğitimlerdir. Bizden eğitim alanların programları uydukça tekrar geleceğine inanıyoruz. Bu eğitimleri beraber organize edeceğimizi bilmenizi isteriz. İlginiz için teşekkürler (Eğitimler ücretsizdir. İstanbul Kalkınma Ajansı desteklidir.) Herhangi bir program değişikliğinde bilgilendirileceksiniz.

Daha fazla ayrıntı için http://yildizdesignlab.com/ proje web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Başvuru Formu için tıklayın.