Projelerimiz

Dijital Girişimcilik Projesi (İngiltere)

 

Dijital Girişimcilik Projesi (İngiltere)

 

Hedef Kitle

Gençler, genç liderler, sosyal girişimciler

Projenin Amacı

Dijital Girişimcilik Projesi, gençlerin ve genç liderlerin dijital girişimcilik alanında kapasitelerini artırmaları ve kültürlerarası diyalogu güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilmiştir. Proje, sosyal misyonu olan sivil toplum kuruluşlarının farkındalık oluşturmalarını; dijital girişimcilik ve yenilikçilik ile toplumsal değişime olumlu katkı sunmalarını sağlamaya odaklanmıştır. Ülkemizde dijital girişimcilik modelindeki fırsatların ve önündeki engellerin tespit edilmesi ve bu alandaki taraflar arasında farkındalık oluşturmayı amaçlamıştır.

Neler Yapıldı?

Dijital Girişimcilik Projesi, V2020 Visyon Leadership İnitiative (Manchester) Vakfı tarafından, İngiltere Ulusal Ajansı nezdinde gerçekleştirilen "Dijital Girişimcilik Projesi” isimli projenin paydaşı olarak hayata geçirilmiştir. Projenin fon kuruluşu İngiltere Ulusal Ajansı’dır.

Sonuç

Katılımcılarımıza İngiltere tarafından vize onayı verilmemesi sebebiyle projeye katılım sağlanamamıştır!

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın: https://www.v2020.co.uk

 

Bu projenin yaygınlaştırılmasında  ve bu gibi projelerde katkı sunmak üzere gönüllü olarak bize katılabilir; ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz! Bize Katıl Formu

Kurumsal iş birliği ile bize anlamlı bir katkı sunabilirsiniz. İşbirliği Formu

Lütfen info@sosyalakil.org.tr adresinden bizimle iletişime geçin!