Projeler

Kosova Sabahattin Zaim Kütüphanesi ve Kitaplık Projeleri

Sosyal Kütüphane Projesi 365 gün kitap kabul eden ve 365 gün kitap gönderen bir sosyal sorumluluk projesidir. Cezaevleri, askeri alanlar ve dezavantajli yerler için kitap lık kurmaya devam etmekteyiz. Bu proje kapsamında 9 cezaevine, 1 jandarma bölüğüne, 1 lise yurduna kitaplık kurulmuş, Kosava Prizrende ise İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi öncülüğünde tüm donanımı ile tamamı türkçe kaynakladan oluşan bir kütüphane kurulmuştur. Bu proje kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi kitap temini konusunda çok fazla destek sağlamıştır.

 

Kosovada Artık Türkçe Eserlerin Yer Aldığı Kütüphane Var!

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Gençlik Kulübü, Sinema Kulübü ve Sosyal Akıl Derneği olarak üniversitemizin ismini almış “Hocaların Hocası” ünvanına sahip merhum Prof. Dr. Sabahattin Zaim Hocamıza ithafen merhumun ismi verilmiştir. 

Kitap bağışı ve işbilriği için info@sosyalakil.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz

 

 

Ayrıca paylaşıma ve işbirliğine açık olan derneğimizle iletişime geçerek ilgili proje hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İşbirliği çıkarlardan daha değerlidir. Lütfen info@sosyalakil.org.tr eposta adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

 

Ad

Ad