Temel Değerlerimiz

Kurumsal

Temel Değerlerimiz

HEYECANLIYIZ:

Bizler her güne yeni bir heyecanla  başlayan bir ekibiz. Aklımızda farklı düşünceler yüreğimizde farklı istekler var. Biz sadece kendimiz için değil bütün toplum için düşünüyor, bütün toplum için hayal ediyor ve bütün toplumun hayatında bir şeyler değiştirmeye çalışıyoruz. Biz biliyoruz ki yüreğimizdeki heyecanla attığımız küçük bir adım zamanla bütün dünyada yankılanacaktır.

 

DENEYİMLİYİZ:

Bizler farklı alanlarda uzmanlaşmış bireylerin bir araya gelmesiyle daha da güçlenmiş bir ekibiz. Derneğimiz  her  birimizin  sahip olduğu bilgi birikimini ve yetenekleri toplumun yararına kullanmak ve topluma ışık olmak amacıyla bir araya getirdi.

 

DİĞERKAMIZ:

Toplum,  herkesin yüreği birbiri için attığında gelişecektir. Acılar, kederler birlikte paylaşılıp azaldığında; mutluluklar paylaşılarak çoğaldığında toplum gerçek anlamını bulacaktır. Biz bu anlamı değerli hale getirmek için çaba harcıyoruz  ve yüreğimizi bütün insanlara açıyoruz.

 

HOŞGÖRÜLÜYÜZ:

Toplumumuz farklı düşünce, farklı inanç, farklı yaradılış, farklı algılayışlardaki insanlardan meydana gelirken bizim de bu farklılığa kayıtsız kalmamız düşünülemez. Derneğimiz bu farklılıkları bünyesinde bulunduran,  böylelikle herkese yardımcı olmaya çalışan etkin bir sosyal topluluktur.